STABILA типті магниттік деңгей "70ТМ" 22см 02190

10 475 ₸
- Бар
- Коды:53545
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
STABILA типті магниттік деңгей "70ТМ" 22см 02190 - ұзындығы небары 220 мм құрайды. Жету қиын жерлерде жұмыс істегенде қолданылады. Деңгей екі ампуламен жабдықталған. Магнитті негіз металл конструкцияларда өлшеулер жүргізуді жеңілдетеді. Құрал ықшам өлшеміне байланысты өзіңізбен бірге алуға ыңғайлы.
Артықшылықтары:
- Жеңіл тікбұрышты алюминий профилі
- Металл конструкциялық элементтерде бекітуге арналған магниттік жолақтар
- Ықшам конструкция тар кеңістіктерде қолдану үшін өте қолайлы
- Құрал-саймандарға арналған чемоданға оңай сыяды
- Тегіс бүйір беттерімен және электростатикалық ұнтақ жабынымен оңай тазалау
- Соққы кезінде профильді қорғайтын пластикалық қақпақтар
- STABILA деңгейлерін құрастырудың бірегей технологиясы уақыт өте келе өлшемдердің дәлдігін қамтамасыз етеді. Қалыпты жағдайда өлшеу дәлдігі ± 0,5 мм/м құрайды
- Орындалуы: бір көлденең көпіршікті камера, бір тік көпіршікті камера, бір өлшеу беті, бір магниттік жолақ
Жинақтау:
- 1 деңгей дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stabila |
| Габариттер | |
| Ұзындығы | 220 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 0.1 кг |
| Көзшелер саны | 2 |
| Өлшеу беттерінің саны | 1 |
| Тұтқалар саны | Жоқ |
| Магниттің болуы | Иә |
| Айналмалы көпіршікті бұрыш өлшегіш | Жоқ |
| Соққыға төзімді | Иә |
| Қақпақтардың түрі | пластикалық |
| Корпус түрі | қорап тәрізді |
| Қалыпты жағдайдағы дәлдік | 0.5 мм/м |
| Фрезерленген | Жоқ |
- Бағасы: 10 475 ₸


