STABILA деңгейі "96-2" типі 120 см 15229

48 050 ₸
- Бар
- Коды:53681
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
STABILA деңгейі "96-2" типі 120 см 15229 - үстіңгі қабаттарды тік және көлденең бойынша ауытқуларға тексеру үшін қарапайым және тиімді құрал болып табылады. Дәлдігі 0,5 мм/м. Патенттелген құрылғысы бар ұштықтар сырғанауды болдырмайды. Тұрақты профиль күшейту және ыңғайлы жұмыс істеу үшін кедір-бұдырлы.
Артықшылықтары:
- Қаттылық қабырғалары бар беріктігі жоғары алюминий профилі жоғары төзімділікті және жұмыс кезінде сенімді ұстауды қамтамасыз етеді.
- Кез келген жағдайда көрсеткіштерді тез оқуға арналған екі тік көпіршік камерасы
- Сырғанауға қарсы функциясы бар қорғаныс қалпақшаларының арқасында белгілеу кезінде деңгейді сенімді бекіту
- Екі құрамды материалдан жасалған амортизациялық қалпақшалардың көмегімен соққы кезінде профилді қорғау
- Алмалы-салмалы қорғаныш қалпақшалар есебінен ең жоғары жапсарласу және тіпті бұрыштарда да таңбаларды ыңғайлы жағу
- Электр статикалық ұнтақ жамылғысының арқасында жеңіл тазарту
- Екі дәл фрезерленген өлшеу беттері бар деңгей (183 ұзындығы кезінде) см жабынмен)
- Кез келген жағдайда дәл өлшеу
- STABILA деңгейлерін құрастырудың бірегей технологиясы ұзақ уақыт бойы өлшеу дәлдігін қамтамасыз етеді. Қалыпты жағдайда өлшеу дәлдігі | құрайды. 0,5 мм/м, аударылған (бастың үстінде) - | 0,75 мм/м
- Орындалуы: 1 көлденең көпіршік камерасы, 2 тiк көпіршiк камералары, 2 өлшеу беттері
Жиынтықтау:
- Деңгей 1 дана
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stabila |
| Габариттер | |
| Ұзындығы | 1200 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 1.1 кг |
| Көзшелер саны | 3 |
| Өлшеу беттерінің саны | 2 |
| Магниттің болуы | Жоқ |
| Айналмалы көпіршікті бұрыш өлшегіш | Жоқ |
| Қателік шегі | 0.029 ° |
| Соққыға төзімді | Иә |
| Серия | type 96-2 |
| Қақпақтардың түрі | амортизациялық; сырғанауға қарсы; алмалы-салмалы |
| Корпус түрі | қорап тәрізді |
| Қалыпты жағдайдағы дәлдік | 0.5 мм/м |
| Төңкерілген күйдегі дәлдік | 0.75 мм/м |
| Фрезерленген | Иә |
- Бағасы: 48 050 ₸



