STABILA деңгейі "R300" типі 81см 18372

39 265 ₸
- Бар
- Коды:53644
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
STABILA деңгейі "R300" типі 81см 18372 - құрылыс алаңында пайдаланудың ең қатаң шарттары үшін әзірленген және кәсіби мамандардың барлық талаптарына сай. Бұл эргономикалық, берік және жеңіл құрылғы пайдалануға ыңғайлы және бес өлшемді R пішінінің қатты бұралуы арқылы үлкен жүктемеге төзімді. Кең өлшеу беті өлшеу процесінде аударылуға төзімділікті қамтамасыз етеді. STABILA: біз тәжірибелік тәжірибені инновацияға айналдырамыз.
Артықшылықтары:
- Қатты алюминий R-тәрізді профиль есебінен беріктілігі
- Өте кең өлшеу бетінің арқасында төтенше тұрақтылық (өлшеу кезінде аударусыз)
- Үш бағыттаушы қырларының арқасында профильдің бүкіл ұзындығы бойынша жоғары нүктелі таңба
- Профильдегі саусақтар үшін тереңдіктердің арқасында өлшеу және тасымалдау кезінде ұстағыштың барынша қолайлығы
- Арнайы жабынның көмегімен сезімтал өлшеу беттерін қорғау
- Көлденең көпіршік камерасының үстіндегі тұтас қабырға есебінен профильді қосымша тұрақтандыру
- Сырғанауға қарсы функциясы бар қорғаныс қалпақшаларының арқасында белгілеу кезінде деңгейді сенімді бекіту
- Екі құрамды материалдан жасалған амортизациялық қалпақшалардың көмегімен соққы кезінде профилді қорғау
- Алмалы-салмалы қорғаныш қалпақшалар есебінен ең жоғары жапсарласу және тіпті бұрыштарда да таңбаларды ыңғайлы жағу
- R-тәрізді профиль бойынша құрылыс материалын жеңіл жою
- Тазартудың қарапайымдылығы
- STABILA деңгейлерін құрастырудың бірегей технологиясы ұзақ уақыт бойы өлшеу дәлдігін қамтамасыз етеді. Қалыпты және төңкерілген жағдайда (бастың үстінде) өлшеу дәлдігі | құрайды 0,5 мм/м
- Орындалуы: 1 көлденең көпіршік камерасы, 2 тiк көпіршiк камералары, 2 жабыны бар өлшеу беттері
Жиынтықтау:
- Деңгей 1 дана
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stabila |
| Габариттер | |
| Ұзындығы | 810 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 1 кг |
| Көзшелер саны | 3 |
| Өлшеу беттерінің саны | 2 |
| Тұтқалар саны | Жоқ |
| Магниттің болуы | Жоқ |
| Айналмалы көпіршікті бұрыш өлшегіш | Жоқ |
| Қателік шегі | 0.029 ° |
| Соққыға төзімді | Иә |
| Серия | Type R 300 |
| Қақпақтардың түрі | амортизациялық; сырғанауға қарсы; алмалы-салмалы |
| Корпус түрі | қорап тәрізді |
| Қалыпты жағдайдағы дәлдік | 0.5 мм/м |
| Төңкерілген күйдегі дәлдік | 0.5 мм/м |
| Фрезерленген | Жоқ |
- Бағасы: 39 265 ₸



