STABILA деңгейі "196 DL" үлгісі electronic 100см 19827

170 465 ₸
- Бар
- Коды:64110
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
STABILA деңгейі "196 DL" үлгісі electronic 100см 19827 - бұл көлденеңдік пен тіктікті өлшеуге арналған жоғары дәлдіктегі электронды құрал. Сандық дисплеймен жабдықталған бұл деңгей бұрыштар мен қиғаштықтарды дәл және сенімді өлшеуге мүмкіндік береді, бұл оны жоғары дәлдік талап етілетін кәсіби құрылыс және жөндеу жұмыстарын таңдаудың ең жақсы үлгісі етеді.
Артықшылықтары:
- Көлбеулерді, еңістерді және бұрыштарды лезде және ыңғайлы анықтауға арналған екі сандық дисплейі бар электрондық деңгей
- ULTRA-PROTECT: IP67 шаң мен судан оңтайлы қорғау (деңгейді суға аздап батырып алуға болады)
- Айғақтардың ыңғайлы оқылуы: екі цифрлық дисплей түймелерді басқанда жарықтандырылады
- Детальдарды тез тегістеу үшін акустикалық сигналмен (дыбыс сигналының екі түрі) нысананы (өлшемдерін) қажеттілігінсіз деңгейіне қарай сүйемелдеу
- CAL-FREE: күнделікті пайдалану кезінде электрониканы калибрлеу қажет етілмейді - тіпті температура ауытқығаннан немесе құлағаннан кейін
- Төңкерілген күйде өлшеу кезінде (бастың үстінен) дисплейдегі мәндердің сандық индикациясы да аударылады
- REF-MODE: бұрыштық өлшемді анықтау, сақтау және құрылымның басқа элементіне ауыстыру
- KEY-LOCK: Кездейсоқ басудан қорғау үшін пернетақтаның бұғатталуы
- Индикация режимдері: °, %, мм/м, дюйм/фут - ондық немесе бөлшек сан түрінде
- Ұзақ жұмыс уақыты: 400-ге дейін сағат
- Сенімді тасымалдауға арналған сөмке жиынтығына кіреді
Жиынтықтау:
- Деңгей 1 дана
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stabila |
| Габариттер | |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қорғау сыныбы | IP67 |
| Көзшелер саны | 3 |
| Өлшеу беттерінің саны | 2 |
| Тұтқалар саны | 1 |
| Макс. офлайн режимде жұмыс істеу уақыты | 400 с |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Магниттің болуы | Жоқ |
| Айналмалы көпіршікті бұрыш өлшегіш | Жоқ |
| Қателік шегі | 0.029 ° |
| Соққыға төзімді | Иә |
| Серия | TECH 196 DL |
| Қақпақтардың түрі | амортизациялық; сырғанауға қарсы; алмалы-салмалы |
| Корпус түрі | қорап тәрізді |
| Қалыпты жағдайдағы дәлдік | 0.5 мм/м |
| Төңкерілген күйдегі дәлдік | 0.5 мм/м |
| Көлбеуді электронды өлшеу кезіндегі дәлдік (0-90°) +/- | 0.05 ° |
| Көлбеуді электронды өлшеу кезіндегі дәлдік (1-89°) +/- | 0.10 ° |
| Фрезерленген | Жоқ |
- Бағасы: 170 465 ₸


