196М DL үлгісіндегі STABILA магнитті деңгейі electronic 61см 19823

170 465 ₸
- Бар
- Коды:64111
196М DL үлгісіндегі STABILA магнитті деңгейі electronic 61см 19823 - құрылыс алаңында күнделікті қолдану үшін өте қолайлы. ULTRA-PROTECT технологиясы арқасында су деңгейін тазарту проблема тудырмады, ал жоғары дәлдіктегі электрондық модуль температура өзгергенде немесе құлағанда калибрлеуді талап етпейді. Made in Germany сапа бұйымының ойластырылған функциялары кез келген өлшеу міндетін оңайлатады: шамдары қосылған екі цифрлы дисплей, акустикалық сигналды нысаналармен бірге жүретін (өлшеу), жоғары қуатты сирек кездесетін магниттер, аннераллеуші үшін кең режимдер мен авариялы белгілерге арналған бір ізбен қарау әдісін пайдалану арқылы барлық прозалы міндеттер қолданылып келеді, сондықтан оларды пайдалану мүмкіндігі қарастыру үшін оларды қолданғанша астрогент болу шартын қабылдауы мимо = такие индикация.
Артықшылықтары:
- Көлбеулерді, еңістерді және бұрыштарды бірден және ыңғайлы анықтау үшін аса күшті сирек топырақ магниттері мен екі цифрлық дисплейі бар электрондық деңгей
- ULTRA-PROTECT: IP67 шаң мен судан оңтайлы қорғау (деңгейді суға аздап батырып алуға болады)
- Айғақтардың ыңғайлы оқылуы: екі цифрлық дисплей түймелерді басқанда жарықтандырылады
- Детальдарды тез тегістеу үшін акустикалық сигналмен (дыбыс сигналының екі түрі) нысананы (өлшемдерін) қажеттілігінсіз деңгейіне қарай сүйемелдеу
- CAL-FREE: күнделікті пайдалану кезінде электрониканы калибрлеу қажет етілмейді - тіпті температура ауытқығаннан немесе құлағаннан кейін
- Төңкерілген күйде өлшеу кезінде (бастың үстінен) дисплейдегі мәндердің сандық индикациясы да аударылады
- REF-MODE: бұрыштық өлшемді анықтау, сақтау және құрылымның басқа элементіне ауыстыру
- KEY-LOCK: Кездейсоқ басудан қорғау үшін пернетақтаның бұғатталуы
- Индикация режимдері: °, %, мм/м, дюйм/фут - ондық немесе бөлшек сан түрінде
- Ұзақ жұмыс уақыты: 400-ге дейін сағат
- Сенімді тасымалдауға арналған сөмке жиынтығына кіреді
Жиынтықтау:
- Магниттік деңгей 1 дана
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stabila |
| Габариттер | |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қорғау сыныбы | IP67 |
| Көзшелер саны | 3 |
| Өлшеу беттерінің саны | 2 |
| Тұтқалар саны | Жоқ |
| Макс. офлайн режимде жұмыс істеу уақыты | 400 с |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Магниттің болуы | Иә |
| Айналмалы көпіршікті бұрыш өлшегіш | Жоқ |
| Қателік шегі | 0.029 ° |
| Соққыға төзімді | Иә |
| Серия | TECH 196M DL |
| Қақпақтардың түрі | амортизациялық; сырғанауға қарсы; алмалы-салмалы |
| Корпус түрі | қорап тәрізді |
| Қалыпты жағдайдағы дәлдік | 0.5 мм/м |
| Төңкерілген күйдегі дәлдік | 0.5 мм/м |
| Көлбеуді электронды өлшеу кезіндегі дәлдік (0-90°) +/- | 0.05 ° |
| Көлбеуді электронды өлшеу кезіндегі дәлдік (1-89°) +/- | 0.10 ° |
| Фрезерленген | Жоқ |
- Бағасы: 170 465 ₸



