STABILA деңгейі "81S" типі 40см 02502

24 160 ₸
- Бар
- Коды:64153
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
STABILA деңгейі "81S" типі 40см 02502 - қысыммен құю әдісімен жеңіл металдан жасалған, соққыға төзімділігімен, ұнтақты жабынының арқасында коррозияға төзімділігімен ерекшеленеді. Құрылыс және монтаждау жұмыстарында, жиһазды құрастыруда және есік жақтауларын орнатуда қолданылады.
Артықшылықтары:
- Ыңғайлы сенімді алюминий профилі (қысыммен құю) тар қиғаш қалыппен
- Электростатикалық ұнтақ жабыны ластаушы заттардың деңгейін тазалауды жеңілдетеді
- Дәлме-дәл фрезерленген өлшеуіш беті бар деңгей жабындарда, мысалы, тегіс беткі қалауда қалдық қалдырмайды
- STABILA деңгейлерін құрастырудың бірегей технологиясы уақыт өте келе өлшемдердің дәлдігін қамтамасыз етеді. Қалыпты жағдайда өлшеу дәлдігі ± 0,5 мм/м, төңкерілгенде (бастың үстінде) ± 0,75 мм/м құрайды
- Орындалуы: 1 көлденең көпіршікті камера, 1 тік көпіршікті камера, 1 фрезерленген өлшеу беті
Жинақтау:
- 1 деңгей дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stabila |
| Габариттер | |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 0.3 кг |
| Көзшелер саны | 2 |
| Өлшеу беттерінің саны | 1 |
| Тұтқалар саны | Жоқ |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Магниттің болуы | Жоқ |
| Айналмалы көпіршікті бұрыш өлшегіш | Жоқ |
| Қателік шегі | 0.029 ° |
| Соққыға төзімді | Иә |
| Серия | Type 81 S |
| Корпус түрі | Құйылған |
| Қалыпты жағдайдағы дәлдік | 0.5 мм/м |
| Төңкерілген күйдегі дәлдік | 0.75 мм/м |
| Фрезерленген | Жоқ |
- Бағасы: 24 160 ₸


