DeWALT DCS386NT-XJ аккумуляторлы қылшық ара

238 140 ₸
- Бар
- Коды:61563
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
DeWALT DCS386NT-XJ аккумуляторлы қылшық ара - кәсіби пайдалану үшін әзірленген. Ағаш, металл, пластик және гипсокартон кесуге жарамды. Кіріктірілген LED жарықтандыру кесудің көрінуін жақсартады. E-CLUTCH технологиясы бар тиімді щеткасыз қозғалтқыш аспапты шамадан тыс жүктемеден қорғауға мүмкіндік береді, оны қыздырған кезде автоматты түрде ажыратады. Тежеу жүйесі аралау төсемінің қозғалысын дереу тоқтатады, бұл кездейсоқ жарақат алу ықтималдығын азайтады.
* Назар аударыңыз! Аккумуляторсыз және зарядтау құрылғысыз жеткізіледі.
Артықшылықтары:
- Құрал тамаша теңдестірілген
- Аралық төсемнің кілтсіз қысқышы - жабдықты жылдам және жеңіл ауыстыру
- Қисық-білікті жетек - ілінісу жалғастырғышымен бірқалыпты жетек, барынша төмен діріл
- Тез алынатын сенімді бекіту ара төсемдерін қосымша құралсыз қиындықсыз ауыстыруға мүмкіндік береді
- ADVANTAGE DCS386NT-XJ Dewalt XR FLEXVOLT сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы болуға арналған кеніш
Жиынтықтау:
- Сабель арасы 1 дана
- Пайдалану бойынша нұсқаулық 1 дана.
- Кейс TSTAK 1 дана
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DeWalt |
| аккумулятор кернеуі | 18 В |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Қосымша функциялары | |
| Жабдықты кілтсіз ауыстыру | Иә |
| Маятниктік қозғалыс | Жоқ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жүріс шамасы | 29 мм |
| Таза салмақ | 3.5 кг |
| Кесу тереңдігі (ағаш) | 300 мм |
| Аралау тереңдігі (металл) | 100 мм |
| Жинақтағы аккумуляторлар саны | Жоқ дана |
| Бос жүрістегі жүрістердің макс. саны | 3000 барысы/мин |
| Артқы жарықтың болуы | Иә |
| Жүктеме кезінде тұрақты айналымдарды ұстап тұру | Жоқ |
| Қозғалтқыш түрі | Қылқаламсыз |
| Тағам түрі | батареядан |
| Айналымдарды электрондық реттеу | Иә |
- Бағасы: 238 140 ₸



