Электр вибраторы Қызыл Маяк АК50 220В 1-50Гц жең-5м кабель-8м

485 050 ₸
- Бар
- Коды:56615
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электр вибраторы Қызыл Маяк АК50 220В 1-50Гц жең-5м кабель-8м Бетон қоспасын тығыздау үшін жөндеу және құрылыс жұмыстарын орындау кезінде қолданады. Модель мобильді және пайдалану оңай. Кіріктірілген жиілік түрлендіргіші кернеу, қызу, қысқа тұйықталу секірісінен және рұқсат етілген тоқтың асып кетуінен қорғалуын қамтамасыз етуі тиіс. Аппараттың электронды компоненттері герметикалық, соның арқасында құрылғы қоршаған ортаның сыртқы факторлары әсер еткен кезде дұрыс жұмыс істейтін болады. Шлангтың беріктігі жоғары деңгейде.
Артықшылықтары.
- Өнімділігі - 30 м3/сағ
- Вибрациялық ұштың тозуына төзімділігі барлық қызмет мерзімінде - 1000 мотосағаттан астам тоқтаусыз жұмыс жасауға кепіл береді
- Вибронаконечник өз қызметін 35% артық тозған жағдайда да орындайды
- Сервистік қызмет көрсетуді қажет етпейді
- Қысқа тұйықталған роторы бар үш фазалы асинхронды қозғалтқыш
- Бетонмен ұзақ және үздіксіз жұмыс істеу
- Сапаны үш деңгейлі зауыттық тексеру
Жиынтық.
- Терең дірілдеткіш
- Паспорты
- Қаптама
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Красный Маяк |
| Мәжбүрлі күш | 3.4 кН |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 13.8 кг |
| Вибробулаваның диаметрі | 50 мм |
| Вибробулаваның ұзындығы | 420 мм |
| Кабель ұзындығы | 8 м |
| Тербелістер | 12000 1/мин |
| Максималды қуат | 0.61 кВТ |
| Желінің кернеуі | 220 |
| Өнімділік | 30 м3/мин |
| Ағым | 4.5 Ал |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Тиімді диаметр | 320 қараңыз |
- Бағасы: 485 050 ₸

