KRAUSE CORDA 3х9 013392 үш секциялы әмбебап баспалдақ

109 190 ₸
- Бар
- Коды:37469
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KRAUSE CORDA 3х9 013392 үш секциялы әмбебап баспалдақ - әр түрлі орындаудағы көп функционалды баспалдақтар: жапсырмалы, еденге қойылатын немесе жылжымалы баспалдақтар. Осы бұйымның қосымша мүмкіндігі - саты алаңында және тік сызықты шығыңқы жер бетінде жұмыс істеу мүмкіндігі. Легирленген алюминийден жасалған, бұл баспалдақты жеңіл және мобильді етеді.
Артықшылықтары:
- Бекіткіш-фиксатордағы серіппе тек қана сатының тар бөлігінде орнатылады, бұл 180°-қа бұрылған жағдайда жіңішке секцияны қолдануға мүмкіндік береді
- Сырғанамайтын, толық пішінделген салмалар барлық жағынан
- Болат, мырышпен қапталған бағыттаушы профильдер сатыны жеңіл жылжытады
- Тұрақтылыққа арналған кең траверс
- Саты бөліктері жеке пайдаланылуы мүмкін
- Қосымша ілмектердің арқасында баспалдақ марштарына орнатылуы мүмкін
- Бүйірлерінің сырғанамайтын тіреуіш бітегіштері
- Пайдалану мен тасымалдау қауіпсіздігі ілгек-ілгектермен қамтамасыз етіледі
- 150 кг дейін жүктеме
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Krause |
| Баспалдақтың ені | 0.46 м |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 13.5 кг |
| Сатылар саны | 9 |
| Макс. баспалдақ түріндегі биіктік | 2.39 м |
| Макс. бүктелген түрдегі биіктік | 2.55 м |
| Макс. жүктеме | 150 кг |
| Макс. жұмыс биіктігі | 6.19 м |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Баспалдақтың жалпы биіктігі | 5.32 м |
| Баспалдақтардың ені | 280 мм |
- Бағасы: 109 190 ₸

