TRIBILO 3х10 120618 KRAUSE үш секциялы әмбебап баспалдақ

152 360 ₸
- Бар
- Коды:52219
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
TRIBILO 3х10 120618 KRAUSE үш секциялы әмбебап баспалдақ - Конструкция ерекшеліктерінің арқасында 4.15-тен 7.95 метрге дейінгі биіктікте жұмыс жүргізу үшін қолданылады. Баспалдақ арнайы екі компонентті тірек тығындармен жабдықталған және оның сырғанап кетуін болдырмайды. Әмбебап баспалдақтың салмағы 18,4 кг.
Артықшылықтары:
- Шағын салмақ және көлемдер
- Беріктік конструкциясы
- Баспалдақты пайдалану оңай
- Сақтау мен тасымалдауға ыңғайлы
Жиынтықтау:
- Үш секциялы әмбебап саты 1 дана.
- Орама 1 дана
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Krause |
| Баспалдақтың ені | 0.48 м |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 17.8 кг |
| Сатылар саны | 10 |
| Макс. бүктелген түрдегі биіктік | 3 м |
| Макс. жүктеме | 150 кг |
| Макс. жұмыс биіктігі | 7.95 м |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Баспалдақтың жалпы биіктігі | 6.9 м |
| Баспалдақтардың ені | 280 мм |
- Бағасы: 152 360 ₸


