AutoMeister 12-24" Жарылғыш айдау функциясы бар жеңіл автомобильдерге арналған автоматты шиномонтаждық стенд

728 000 ₸
- Бар
- Коды:63002
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
AutoMeister 12-24" BL-533-IT жарылғыш сорғы функциясы бар жеңіл автокөліктерге арналған автоматты шиномонтаждық стенд - бұл жұмыстарды жүргізу кезінде ыңғайлылық пен тиімділікті қамтамасыз ететін автомобиль шиналарын монтаждау мен бөлшектеуге арналған жоғары сапалы жабдық.
Артықшылықтары:
- Таңдалған қалыпта пневматикалық құлыптау мүмкіндігі бар толық автоматты пневматикалық айналмалы тұтқа
- 24 дюймдік үлкен бұрылмалы табақ және төмен профильді шиналар үшін жарамды қуатты қозғалтқыш
- Жоғары сапалы көтергіш тұтқамен, бөлшектеуге/монтаждауға арналған розеткамен, шиналарды басуға арналған құрылғыларға арналған пластикалық қорғағышпен және шиналарды үрлеуге арналған манометрмен жабдықталған
- Ауа үрлеу жүйесі лезде төмен профильді шиналар мен жиектер үшін тығыздалған қосылымды жасайды
Жинақтау:
- Шиномонтаждық стенд 1 дана.
- Пайдалану жөніндегі нұсқаулық 1 дана.
- Қаптамасы 1 дана.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Таза салмақ | 229 кг |
| Жарылғыш айдау мүмкіндігі | Иә |
| Макс. ауа қысымы | 8 атм |
| Дөңгелектің макс. диаметрі | 1040 мм |
| Макс. сығу күші | 2500 кг |
| Дөңгелектің ең үлкен ені | 355 мм |
| Максималды қуат | 1.1 кВТ |
| Желінің кернеуі | 380 |
- Бағасы: 728 000 ₸

