Sivik көк СБМК-60 Э теңгермелі станок

446 160 ₸
- Бар
- Коды:63045
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sivik теңгеру станогы көк СБМК-60 Э - автомобильдерді жөндеу және қызмет көрсету кәсіпорындарында, шина жөндеу кәсіпорындарында, сондай-ақ диаметрі 12-ден бастап дискілі автомобиль дөңгелектерін баланстауға арналған дөңгелектерді, шиналарды сату бойынша арнайы сауда кәсіпорындарында пайдалануға арналған 28”, ені 15-ке дейін.
Артықшылықтары:
- Аталған станок машиналардың негізгі массасына қызмет көрсетуге мүмкіндік береді
- Жері аз жерді алып жатыр.
- Ресейлік өндірушінің сенімді теңгерімдеу станогы
- Қашықтық пен диаметрді электронды сызғышпен автоматты енгізу
- Станок кернеу секіруінен сенімді қорғалған
- Жұмысқа ыңғайлы
- Сұрыптау және калибрлеу үшін сервис мамандарының көмегін талап етпейді
- Теңгерімнің жоғары сапасы
- Теңгерімсіздік өлшемін жылдам іске қосу
- Жеңіл ағынды дискінің эстетикалық қасиетін сақтау арқылы кез келген дөңгелектерді теңгеруге болады
- Жұмыс көлемін бақылау
Жиынтықтау:
- Теңгермелі станок 1 дана
- Болат пен шайбалы бұрандалы 40х3х140 мм білік 1 дана
- Алты қырлы ауыспалы тескіш 1 дана
- Конус |43...70 1 дана.
- Конус |62...82 1 дана.
- Конус |78...114 1 дана.
- Сақиналы және шыныаяқты сомын 1 дана
- Желілік бау 1 дана
- Қаптама 1 дана.
- Жүктерді орнатуға және алуға арналған тістеуік 1 дана
- Кронциркуль 1 дана
- Сызғыш калибрі 1 дана
- Шайбалы М12х35 болты 1 дана
- ПАЙДАЛАНУ ЖӨНIНДЕГI НҰСҚАУЛЫҚ 1 дана
- Қаптама 1 дана
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | sivik |
| Біліктің диаметрі | 40 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 82 кг |
| Диск диаметрінің диапазоны | 24 дюйм |
| Макс. дөңгелектің салмағы | 65 кг |
| Дискінің ең үлкен ені | 381 мм |
| Максималды қуат | 0.25 кВТ |
| Желінің кернеуі | 220 |
| Айналу жылдамдығы | 200 айн/мин |
| Теңдестіру дәлдігі | 1 ж |
- Бағасы: 446 160 ₸



