Bosch GSR 12V-30 Professional Solo 06019G9002 аккумуляторлық бұрғылау-бурповере, 0

61 260 ₸
- Бар
- Коды:42737
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Bosch GSR 12V-30 Professional Solo 06019G9002 аккумуляторлық бұрғылау-бурповере, 0 - қолжетімділігі шектеулі жерлерде жұмыс істеуге ыңғайлы. Бұраулар мен бұрандаларды орауға, сондай-ақ саңылауларды бұрғылауға арналған. Еуроодақтың қозғаушы күші жоқ жоғары өнімділігімен және ұзақ қызмет ету мерзімімен ерекшеленеді. Екі жылдамдықты редуктор таңдауға мүмкіндік береді оңтайлы жұмыс тәртібі әрбір тапсырма үшін. Кіріктірілген жарықтандыру жұмыс кеңістігін жарықтандырады.
* Аккумуляторсыз және зарядтау құрылғысынсыз жеткізіледі!
Артықшылықтары:
- Қозғалтқыштың тоқтаған кезде жүгіруді болдырмау үшін электрондық тежегіші
- Сенімді екі жылдамдықты редуктор
- Қолайлы ұстауға арналған резеңкеленген сабын
- Реверс сыналанған бұрғыны алуды жеңілдетеді.
- Айналу сәтін реттеу: 20 саты + бұрғылау
- Шөткесіз қозғалтқыш техникалық қызмет көрсету шығындарын азайтады
- Құралдың жай-күйін бақылауға арналған аккумулятор зарядының индикаторы
- Аккумулятор ұяшықтарын батареяның қызмет ету мерзімін ұлғайтуға арналған электрондық қорғау
- Жад және өзіндік разряд әсері жоқ литий-ионды технология
- Барлық аккумуляторлармен толық үйлесімділігі
Жиынтықтау:
- Аккумуляторлық бұрғы-шуруповерт
- Қорап
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| патрон түрі | Жылдам қысқыш |
| Тамақтану | Аккумулятор |
| Қосымша функциялары | |
| Шпиндельді құлыптау | Иә |
| Қозғалтқыш тежегіші | Иә |
| Қуат көзі | |
| аккумулятор кернеуі | 12 В |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 0.7 кг |
| Қатты айналу моменті | 30 Нм |
| Зарядтағыш құрылғы жиынтықта | Жоқ |
| Тауар сыныбы | кәсіби |
| Жинақтағы аккумуляторлар саны | Жоқ дана |
| Жылдамдықтар саны | 2 |
| Айналу моменті сатыларының саны | 20+1 |
| Таспалы (дүкендік) | Жоқ |
| Макс. бұрғылау диаметрі (ағаш) | 20 мм |
| Макс. бұрғылау диаметрі (металл) | 10 мм |
| Бұранданың макс. диаметрі | 8 мм |
| Айналымдардың макс. саны | 1600 айн/мин |
| Макс. айналу сәті | 30 Н·м |
| Жұмсақ айналу сәті | 18 Нм |
| Артқы жарықтың болуы | Иә |
| Реверстің болуы | Иә |
| Соққының болуы | Жоқ |
| Түрі | сымсыз бұрғы-бұрағыш |
| Қозғалтқыш түрі | Қылқаламсыз |
| Батарея құрылғысы | қыстырғыш |
- Бағасы: 61 260 ₸


