Makita GA013GM101 аккумуляторлық бұрыштық тегістеуіш машинасы

366 630 ₸
- Бар
- Коды:43739
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Makita GA013GM101 аккумуляторлық бұрыштық тегістеуіш машинасы - суды пайдаланбай-ақ метал мен тастан жасалған материалдарды тегістеу, тазалау және кесу үшін жасалған қуатты құрал. Ұлғайтылған шарикті мойынтіректер мен жаңа қосқыштың байланыс тозуы азаяды. Қыдырсыз қозғалтқыш қамтамасыз етеді ауыр жағдайда жоғары өнімділік жұмыс. Бірқалыпты іске қосу функциясы қозғалтқышқа жүктемені азайтады, бұл оның пайдалану мерзімін ұзартады. AFT технологиясы және кездейсоқ іске қосудан қорғау қызметі жасалады. оператор үшін жоғары қауіпсіздік.
Артықшылықтары:
- Қозғалтқыш: жоғары өнімділік және тиімділік
- AFT технологиясы: дискіні сыналау кезінде қозғалтқышты өшіру үшін
- Кездейсоқ ұшырудан қорғау: оператордың қауіпсіздігі үшін
- Жоспарлы іске қосу: қозғалтқышқа түсетін жүктемені азайту, оның қызмет ету мерзімін арттыру
- XPT технологиясы: шаңнан және ылғалдан жақсартылған қорғаныс
- Ұлғайтылған шарикті подшипниктер және контактілердің тозуын азайтатын жаңа қосқыш
Жиынтықтау:
- Бұрыштық тегістеу машинасы
- Қолтаңба
- Ажарлау дискісі
- Гайкалы кілт
- Аккумулятор
- Зарядтау құрылғысы
- Қорап
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Makita |
| аккумулятор кернеуі | 40 В |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Қозғалтқыш түрі | Бесщеточный |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ілмекті кілтсіз ауыстыру | Жоқ |
| Таза салмақ | 3.6 кг |
| Дискінің диаметрі | 125 мм |
| Батарея сыйымдылығы | 4 |
| Жинақтағы аккумуляторлар саны | 1 дана |
| Айналымдардың макс. саны | 8500 айн/мин |
| Діріл тұтқасының болуы | Жоқ |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Айналымдарды реттеу | Жоқ |
| Қаптаманың жағдайын құралсыз реттеу | Иә |
| Шпиндельді жіп | M14 |
- Бағасы: 366 630 ₸

