FORCE-тің кілті 70 мм 75570

81 510 ₸
- Бар
- Коды:89252
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FORCE-тің кілті 70 мм 75570
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FORCE |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 680 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 5.625 кг |
| Түрі | миллиметрлік |
| Макс. өлшемі | 70 мм |
| Материал | Болат |
| Мин. өлшемі | 70 мм |
| Ысырманың болуы | Жоқ |
| Жабын түрі | сәтен |
- Бағасы: 81 510 ₸

