Фрезер Makita RP0900

88 275 ₸
- Бар
- Коды:15710
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Фрезер Makita RP0900 - сенімді қуатты қозғалтқышпен жабдықталған және жоғары жұмыс жылдамдығы бар, ол дайындаманы тегіс фрезерлеуді қамтамасыз етеді. Сырғанамайтын жапсырмалары бар тұтқалар фрезерді сенімді және қолайлы ұстауды қамтамасыз етеді. Нақты жұмыс үшін фрезерлеу тереңдігі реттеледі.
Артықшылықтары:
- Кең алюминий тұғыры
- Сақтандырғышы және бекіткіші бар қосқыш
- Резеңке жабыны бар тұтқалар
- Ұзын желілік сым
- Кішкентай салмақ
Жиынтықтау:
- Фрезер
- Цанга 8 мм
- Қатарлас тірек
- Монтаждау кілті - 2 дана.
- Картон қорап
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Makita |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Шаңды кетіруге арналған адаптер жиынтықта | Жоқ |
| Таза салмақ | 2.7 кг |
| Түрі | Тік |
| Шаңсорғышқа қосылу мүмкіндігі | Жоқ |
| Кіріктірілген шаңсорғыш келте құбыры | Жоқ |
| Көшіру төлкесі | Жоқ |
| Айналымдардың макс. саны | 27000 айн/мин |
| Колетканың ең үлкен өлшемі | 8 мм |
| Қуат | 900 кВТ |
| Артқы жарықтың болуы | Жоқ |
| Желінің кернеуі | 220 |
| Жүктеме кезінде тұрақты айналымдарды ұстап тұру | Жоқ |
| Кескіштің жұмыс барысы | 35 мм |
| Айналымдарды реттеу | Жоқ |
| Батарея түрі | Жоқ |
| Тағам түрі | желіден |
| Фрезер түрі | әмбебап |
- Бағасы: 88 275 ₸


