STALKER 2.5 гидравликалық арба (полиуретанды доңғалақтар)

136 500 ₸
- Бар
- Коды:55110
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
STALKER гидравликалық арбасы 2.5 тонна қолданылу аясы кең және өндірістер, қоймалар және дүкендер үшін қолайлы. Гидравликалық тораптың болуы салмағы 2,5 тоннаға дейiнгi палеттелген жүктердi тасымалдауға мүмкiндiк бередi. Көтерудің ең төменгі биіктігі 80 мм, ең жоғарғысы 200 мм құрайды. Айлақтың ұзындығы - 115 қараңыз
Артықшылықтары:
- Ыңғайлы басқару
- Жоғары маневрлік
- Сапалы бояу
- Полиуретанды дөңгелектер - шудың төмен деңгейі, жүрістің баяулығы және сырғанаудың болмауы
- 6 дөңгелек (4 алдыңғы дөңгелек, 2 артқы дөңгелек)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stalker |
| Жүк көтергіштігі | 2500 кг |
| Айырдың өлшемдері | |
| айырлардың ұзындығы | 1150 мм |
| айырлардың ені | 550 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 70 кг |
| Дөңгелектердің диаметрі | 180 мм |
| Макс. көтеру биіктігі | 200 мм |
| Дөңгелектердің материалы | полиуретан |
| Мин. көтеру биіктігі | 80 мм |
| Айырлар арасындағы қашықтық | 230 мм |
| Түрі | Гидравликалық |
| Дөңгелектің ені | 50 мм |
- Бағасы: 136 500 ₸


