Bosch GSR 18V-90 C Solo 06019K6000 аккумуляторлық бұрғы-шуруповерті

136 460 ₸
- Бар
- Коды:55726
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Bosch GSR 18V-90 C Solo 06019K6000 аккумуляторлық бұрғы-шуруповерті - 18 Вольт қуат алу кернеуі бар ықшам және қуатты щеткасыз аккумуляторлық бұрғы-шуруповерті және айналма сәтті 20 сатылы автоматты реттеу функциясы. Ол әртүрлі материалдармен және міндеттермен жұмыс істеу кезінде жоғары өнімділікті қамтамасыз етеді, сондай-ақ тұрақты корпус пен жайлы пайдалануға ыңғайлы тұтқа бар.
Артықшылықтары:
- Тиімдірек жұмыс үшін жоғары өнімділікті және патронның оңтайлы жиілігін қамтамасыз ететін күшті щеткасыз қозғалтқыш
- Ажыратылған Precision Clutch муфтасының қазіргі моделі, ол бекітілген айналу сәтіне жеткен кезде бұрғылауды тоқтататын, оның арқасында редуктордың ерте тозуы азайды
- Арнайы Kickback Control датчигі, егер кері соққы туындаса, бұрғының немесе жабдықтың қатты құрылыс материалына қосылып сыналану кезінде сөндіргіш аспап
- Айналу сәтінің 20 режимі мен сатысы, соның есебінен маман бекітпені бұрғылау немесе бұрау кезінде оңтайлы жылдамдықты таңдайды
- Ең жоғары диаметрі 13 мм сенімді металл патрон және ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз ететін редуктор
- Connetivity модулімен кепілдендірілген аккумуляторлық құралдың жұмыс параметрлерін өзгертуге мүмкіндік беретін қазіргі заманғы жеке реттеу жүйелері
- Шектеулі көріну жағдайында бұрғы-шуруповертті пайдалануға мүмкіндік беретін жұмыс аймағының жарықдиодты жарықтандыруы
- Ұзақ уақыт бойы жұмыс істеуге және оны қуаттандыру үшін үзбеуге мүмкіндік беретін сыйымдылық және сапалы литий-ионды аккумулятор
Жиынтықтау:
- Дрель 1 дана
- Қорап 1 дана
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| патрон түрі | Жылдам қысқыш |
| Тамақтану | Аккумулятор |
| Қуат көзі | |
| аккумулятор кернеуі | 18 В |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Зарядтағыш құрылғы жиынтықта | Жоқ |
| Тауар сыныбы | кәсіби |
| Жинақтағы аккумуляторлар саны | Жоқ дана |
| Жылдамдықтар саны | 2 |
| Макс. бұрғылау диаметрі (ағаш) | 68 мм |
| Макс. бұрғылау диаметрі (металл) | 13 мм |
| Макс. айналу сәті | 64 Н·м |
| Артқы жарықтың болуы | Иә |
| Реверстің болуы | Иә |
| Соққының болуы | Жоқ |
| Қозғалтқыш түрі | Қылқаламсыз |
- Бағасы: 136 460 ₸

