Мотокультиватор Huter GMC-7.0 70/5/8

182 190 ₸
- Бар
- Коды:32829
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Huter GMC 7.0 мотокультиваторы 4 тактілі бірцилиндрлі қозғалтқышпен жарақталған, қуаты 7.0 а.к. Топырақты қопсыту мен қопсытуға арналған. Осындай агрегатпен бақша учаскесін отырғызу маусымына дайындау қиынға түспейді. Үстірттің көмегімен топырақ өңдеудің қалаған тереңдігін қоюға болады. Бір өту үшін қармаудың ені 83 см құрайды, Рульдің жағдайы реттеледі.
Huter GMC ерекшеліктері 7.0

Қауіпсіздік
Huter GMC 7.0 мотокультиваторының корпусында операторға жердің түсуіне жол бермейтін қалқанша көзделген.

Ыңғайлы тұтқалар
Басқару элементтері пайдалану ыңғайлылығы үшін сабында орналасқан.

Жеңіл тасымалдау
Күлшегіштің корпусында ыңғайлы тасымалдауға арналған металл кронштейн орналасқан.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Huter |
| Беріліс саны | 1 Алға/1 артқа |
| Түрі | Мотокультиватор |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 64 кг |
| Білік диаметрі | 320 мм |
| Фрезалардың диаметрі | 300 мм |
| Макс. өңдеу тереңдігі | 350 мм |
| Макс. өңдеу ені | 900 мм |
| Максималды қуат | 5.1 кВТ |
| Қозғалтқыш моделі | Huter OHV |
| Қозғалтқыштың көлемі | 212 см3 |
| Жанармай багының көлемі | 3.6 л |
| Қозғалтқыштың тактілігі | 4 |
| Редуктор түрі | тізбекті |
| Күпшек түрі | шеңбер 25 мм |
| Ілінісу түрі | белдік |
| Жанармай түрі | Бензин |
- Бағасы: 182 190 ₸


