Вихрь Р-82/800 72/5/1 электр руббанкасы

21 890 ₸
- Бар
- Коды:33331
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Вихрь Р-82/800 электр руббанкасы - сүректі 2 мм-ге дейін тереңдікте өңдеуге мүмкіндік береді. Жұмыс орнының тазалығын және өңделетін учаскенің тамаша көрінімін сақтау үшін шаңсорғышты қосу мүмкіндігі көзделген. Саусағы бар ойық тұтқа аспаппен ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді, ал қосымша бағыттаушы тұтқа бірқалыпты шанышқы жүргізуге керек. Сапалы жиынтықтауыштар, оның ішінде сенімді электр қозғалтқышы құралды ұзақ пайдалануға себеп болады.
Артықшылықтары:
Өңдеу дәлдігі
Кең сабының көмегімен құралды мықты ұстауға ғана емес, сондай-ақ сүргілеу тереңдігін 0-ден 2 мм дейін реттеуге де болады.
Жұмыстың ыңғайлылығы
Жұмыстың ыңғайлылығы үшін тұтқада іске қосу пернесін бекіткіш қарастырылған.
- Ұқыптылық пен дәлдік
- Айналымдардың көптiгi жоғары сапалы өңдеуге қол жеткiзуге мүмкіндік бередi
- Электрлік рубанканың ұзақ қызмет ету мерзімі
Жиынтық.
- Электр рубанкасы
- Кілтпен бүйірлік шектеуіш (тірек)
- Сүргілеу тереңдігін шектегіш
- Жүздерін ауыстыру үшін кілт
- Тұрақты бекітуге арналған жиынтық
- Паспорты
- Қаптама
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вихрь |
| Қосымша функциялары | |
| Жоспарлау тереңдігін реттеу | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 3.2 кг |
| Стационарлық бекіту мүмкіндігі | Жоқ |
| Сүргілеу тереңдігі | 2 мм |
| Айналымдардың макс. саны | 16000 айн/мин |
| Қуат | 800 кВТ |
| Желінің кернеуі | 220 |
| Айналымдарды реттеу | Жоқ |
| Батарея түрі | Жоқ |
| Қозғалтқыш түрі | Қылқалам |
| Тағам түрі | желіден |
| Өңдеу ені | 82 мм |
- Бағасы: 21 890 ₸



